RAVENOL Air Filter Clean Spray 500 ml Zobacz większe

RAVENOL Air Filter Clean Spray 500 ml

Środek w aerozolu do czyszczenia wszystkich rodzajów filtrów powietrza z tworzywa piankowego.

Więcej szczegółów

Gdzie kupić? Dobierz olej

Więcej informacji

Opis produktu:

RAVENOL Air Filter Clean Spray - to środek w aerozolu zaprojektowany do czyszczenia wszystkich rodzajów filtrów powietrza z tworzywa piankowego do stosowania w pojazdach terenowych, szosowych lub quadach. Skutecznie usuwa z filtra stary olej, kurz, błoto i cząsteczki piasku umożliwiając optymalne natężenie przepływu powietrza. Samoczynnie i gruntownie usuwa również zaschnięte osady, pozwalając na szybkie i efektywne czyszczenie przy bardzo małym nakładzie pracy. Działa silnie dzięki wysokiej jakości składnikom, jest szybkoschnący. Nie zawiera chloru, ani żadnych substancji szkodliwych dla ozonu.

 

Wskazówki dotyczące zastosowania:

Postępowanie: Części do wyczyszczenia dobrze spryskać, krótko odczekać, umożliwiając zadziałanie substancji czynnej. Sprawdzić wstępnie działanie na tworzywa sztuczne i lakier.

 

Właściwości:

·   bardzo dobre właściwości czyszczące, całkowicie usuwa osady

·   wysoki wskaźnik parowania, szybkoschnący

·   czyści bardzo dokładnie

·   silne działanie dzięki wysokiej jakości składnikom syntetycznym

·   nie zawiera substancji szkodliwych dla ozonu

 

Uwagi:

Wszystkie podane dane są wartościami przybliżonymi i podlegają wahaniom przyjętym w handlu. Wszystkie dane odpowiadają obecnemu stanowi wiedzy i naszego rozwoju. Zastrzega się zmiany. Wszystkie odniesienia do normy DIN służą tylko opisaniu wyrobu i nie stanowią gwarancji. W przypadkach problematycznych żądać porady technicznej.