Firma Ravenol Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem na Polskę niemieckiego koncernu Ravensberger Schmierstoffvertrieb GmbH, właściciela marki Ravenol. W ciągu ostatnich lat staliśmy się liderem na rynku płynów ATF. Ciągle się rozwijamy i poszerzamy grono zadowolonych ze współpracy klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

Konsultant Infolinii

Miejsce pracy: Starogard Gdański

Co możemy zaoferować:

•  zatrudnienie na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
•  pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole
•  atrakcyjny system wynagrodzeń
•  szkolenie produktowe i dotyczące obsługi klienta
•  możliwość rozwoju zawodowego

Zadania:

•  telefoniczna i mailowa obsługa klientów w zakresie wsparcia technicznego
•  obsługa zamówień klienta
•  doradztwo w doborze odpowiednich płynów eksploatacyjnych do pojazdów
•  przyjmowanie zgłoszeń technicznych
•  dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług

Wymagania dla przyszłego pracownika:

•  dobra znajomość pakietu Microsoft Office w tym szczególnie umiejętność posługiwania się programem Excel
•  doświadczenie w obsłudze klienta minimum 2 lata
•  chęci pełnienia roli eksperta i doradcy w wyborze najlepszych rozwiązań
•  dobra organizacja własnej pracy
•  umiejętność rozwiązywania problemów i działania w sytuacjach kryzysowych (praca z wymagającym klientem)
•  Mile widziana znajomość j. angielskiego
•  systematyczność, dokładność i rzetelność
•  komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
•  kreatywność i samodzielność w realizacji zadań

Zainteresowanych Kandydatów zapraszamy do przesłania CV wraz ze zdjęciem do dnia 27.04.2018 na niżej podany adres:

Ravenol Polska Sp. z o.o.
ul. Chojnicka 61, 83-200 Starogard Gdański

lub mailowo:

rekrutacja@ravenol.pl

Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.