Produkty RAVENOL

Produkty marki RAVENOL to wyroby wysokiej jakości spod znaku „Made in Germany”. Nasze oleje silnikowe i przekładniowe spełniają wymogi oraz specyfikacje obowiązujące w branży motoryzacyjnej na całym świecie. Co więcej, uzyskały one wiele aprobat i dopuszczeń zgodnych z OEM (Original Equipment Manufacturer) wielu wiodących koncernów motoryzacyjnych, co potwierdza najwyższą jakość naszych produktów.

Do rodziny produktów RAVENOL zaliczamy oleje silnikowe do samochodów osobowych, oleje do silników samochodów ciężarowych, oleje do silników dwusuwowych, oleje do samochodów rajdowych i wyścigowych, płyny do przekładni ATF przeznaczone dla automatycznych przekładni biegów, oleje przekładniowe do ręcznych przekładni biegów, oleje hydrauliczne, oleje przemysłowe, oleje specjalne, oleje żeglugowe, smary wysokiej jakości, płyny hamulcowe, produkty zimowe wraz z produktami zapobiegającymi zamarzaniu oraz środki do konserwacji sprzętu.

Produkty z nowej linii RAVENOL HIGH MILEAGE poleca się do pojazdów o dużym przebiegu od około 100000 km. Produkty te są dostosowane zarówno do silników benzynowych jak i silników diesla posiadających albo nie posiadających turbosprężarkę czy bezpośredni wtrysk paliwa. Oleje silnikowe z nowej linii produktów RAVENOL zostały udoskonalone, by uzyskać wyjątkową formułę, która została stworzona specjalnie dla pojazdów o dużym przebiegu.

Linię RAVENOL HIGH MILEAGE wyróżniają użyte do produkcji unikalne dodatki, które gwarantują utrzymanie wyjątkowej czystości oraz konserwacji twojego silnika oraz zapewnienie rewitalizacji i dodatkowej ochrony uszczelek. Przełoży się to na dłuższy okres użytkowania pojazdu, zwłaszcza jeżeli chodzi o starsze pojazdy, o większym przebiegu. Produkty z linii RAVENOL HIGH MILEAGE gwarantują stabilny film olejowy na elementach silnika oraz wysoką odporność oleju na ścinanie, natomiast specjalne dodatki odpowiadające za konserwację i pielęgnację silnika pomagają zmniejszyć zużycie oleju oraz zapewniają doskonałą ochronę przed rozszczelnieniem i powstawaniem osadów.