RAVENOL AWD-H Fluid – długo oczekiwana nowość w ofercie!

RAVENOL AWD-H Fluid to olej przekładniowy do napędów HALDEX opracowany z użyciem specjalnych dodatków i inhibitorów zapewniających wysoką wydajność. Jego wyjątkowe właściwości wspomagają przenoszenie siły w sprzęgłach HALDEX zapewniając znakomitą zdolność płynięcia w niskich temperaturach, lepszą stabilność ścinania i doskonałą wydajność chłodzenia.

Więcej

RAVENOL w Formule 1!

W sezonie 2018 logo RAVENOL zobaczymy na bolidach i kombinezonach kierowców Formuły 1, a wszystko za sprawą ogłoszonego przez Sahara Force India partnerstwa z marką RAVENOL.

Więcej

GOSIA RDEST NA TORZE DAYTONA

Sezon 2018 zaczyna się dla Gosi Rdest wyjątkowo dynamicznie. Zaledwie tydzień temu świętowała zwycięstwo w 24-godzinnym wyścigu w Dubaju, a już w tym tygodniu – 26.01. wystartuje w 4-godzinnym wyścigu „Continental SportsCar Challenge” na legendarnym torze Daytona w Stanach Zjednoczonych. Zasiądzie za sterami Audi R8 LMS GT4, dzieląc auto z Amerykanką Ashley Freiberg. Po raz pierwszy Gosia wystartuje w aucie w żeńskim składzie. Do tej pory w zespole współpracowała zawsze z mężczyznami.

Więcej

Gosia Rdest wygrywa w Dubaju!

Sukces Polki w wyścigu 24-godzinnym w Dubaju. Gosia Rdest zdobyła wraz z kolegami z zespołu pierwsze miejsce w klasie GT4, zasiadając za kierownicą Audi R8 LMS GT w barwach zespołu Phoenix Racing.Wspaniały początek sezonu Gosi Rdest. Polka stanęła na najwyższym stopniu podium w wyścigu 24-godzinnym w Dubaju. Wraz z kolegami z samochodu wygrała rywalizację w klasie GT4. Z kolei w klasyfikacji generalnej zespół z numerem #248 zajął wysokie 26. miejsce. Warto wspomnieć, że Gosia była jedyną...

Więcej

Pierwsze 7 litrowe produkty RAVENOL już w ofercie

Od nowego roku oferta RAVENOL poszerzona została o nowe rodzaje opakowań. Obok dostępnych dotychczas 1, 4, 5 L butelek pojawiła się nowa, 7- litrowa. Wygląd i kształt nowego opakowania pasują do pozostałych pojemników RAVENOL. Nowy kanister ma wszystkie zabezpieczenia gwarantujące oryginalność, takie jak opatentowane zamknięcie, przezroczysty pasek ze skalą z boku pojemnika umożliwiający skontrolowanie poziomu wypełnienia, specjalne holograficzne etykiety RAVENOL z przodu i z tyłu oraz...

Więcej

Profesjonaliści wybierają oleje silnikowe RAVENOL

Z prawdziwą dumą informujemy, że marka RAVENOL została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marki i jakość świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyła tytuł Laur Klienta - Odkrycie 2017 w kategorii Jakość i innowacyjność oferty produktowej - oleje silnikowe.

Więcej

RAVENOL PREZENTUJE NOWY OLEJ SILNIKOWY DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - RAVENOL SDT Super Duty Truck SAE 10W-40

Prezentowany produkt to syntetyczny olej niskopopiołowy (low SAPS) zapewniający oszczędność paliwa. Olej ten opracowany został specjalnie do stosowania w silnikach Diesla pracujących w najcięższych warunkach. Doskonale sprawdza się w silnikach Euro 2, Euro 3, Euro 4, Euro 5, Euro 6. Może być stosowany w nowoczesnych samochodach ciężarowych klasy Tier4, charakteryzuje się niską zawartością siarki, fosforu i popiołu.

Więcej

RAVENOL na 16 Targach Inter Cars

W odpowiedzi na ogromną popularność szkoleń z zakresu serwisu automatycznej skrzyni biegów specjaliści RAVENOL zaprezentują szerokiej publiczności 16 Targów Inter Cars unikalne szkolenie z dynamicznej wymiany oleju. Odwiedzający stoisko RAVENOL będą mieli możliwość obserwować przebieg procesu wymiany oleju wewnątrz skrzyni biegów na specjalnie przygotowanym modelu. Wymiana oleju prowadzona będzie z użyciem maszyny do dynamicznej wymiany oleju RAVENOL, której zasadę działania i korzyści ze...

Więcej

RAVENOL PREZENTUJE NOWY OLEJ SILNIKOWY Z PRZEZNACZENIEM DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - RAVENOL UDT Ultra Duty Truck 10W-30

Prezentowany produkt to syntetyczny olej niskopopiołowy (low SAPS) zapewniający oszczędność paliwa, opracowany specjalnie do stosowania w silnikach diesla pracujących w najcięższych warunkach. Doskonale sprawdza się w silnikach Euro 2, Euro 3, Euro 4, Euro 5, Euro 6. Może być stosowany w nowoczesnych samochodach ciężarowych klasy Tier4, charakteryzuje się niską zawartością siarki, fosforu i popiołu.

Więcej

GOSIA RDEST PRZYWOZI PUNKTY Z ZANDVOORT

Gosia Rdest przywozi punkty z Zandvoort, pozostaje na 5 miejscu klasyfikacji generalnej pucharu Audi Sport TT Cup i przygotowuje się do trzech pozostałych rund sezonu: Nurburgring, Red Bull Ring i Hockenheim. W Zandvoort odbyła się czwarta runda Audi Sport TT Cup. W pierwszym wyścigu Gosia Rdest finiszowała czwarta, po starcie z piątej pozycji. Drugi wyścig Gosia ukończyła dopiero na trzynastym miejscu.

Więcej

RAVENOL PREZENTUJE NOWY OLEJ SILNIKOWY - RAVENOL VFE SAE 5W-20

Jest to w pełni syntetyczny, lekkobieżny olej silnikowy wykonany w technologii CleanSynto® zapewniającej najwyższą czystość silnika, przeznaczony do silników benzynowych oraz Diesla, również z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Minimalizuje tarcie i opory pracy wyraźnie ograniczając zużycie paliwa. Dzięki specjalnie dobranym olejom bazowym o wysokim indeksie lepkości zapewnia doskonałe właściwości przy rozruchu zimnego silnika. Pozwala na wydłużone okresy między wymianami...

Więcej

RAVENOL PREZENTUJE NOWE OLEJE SILNIKOWE SPECJALNIE DLA VOLVO

RAVENOL SSV SAE 0W-30 i RAVENOL EFS EcoFullSynth. SAE 0W-20 to w pełni syntetyczne, oparte na PAO, oleje silnikowe o niskim współczynniku tarcia wyprodukowane w technologii CleanSynto® zapewniającej najwyższą czystość silnika. Oleje te można stosować zarówno w silnikach benzynowych i Diesla, z turbodoładowaniem i bez oraz z bezpośrednim wtryskiem. Minimalizują tarcie oraz zużycie, są paliwooszczędne, a także zapewniają doskonały rozruch zimnego silnika oraz optymalne smarowanie od jego...

Więcej

NOWOŚĆ! RAVENOL VSW SAE 0W-30

Ravenol przedstawia nowy produkt z gamy olejów silnikowych - RAVENOL VSW SAE 0W-30 CleanSynto® Jest to w pełni syntetyczny, lekkobieżny olej silnikowy wykonany w technologii CleanSynto® do silników Diesla, również z turbo doładowaniem i bezpośrednim wtryskiem paliwa. Olej ten pozwala na wydłużone okresy między wymianami oleju zgodnie z zaleceniami producenta, przedłuża żywotność filtra DPF poprzez zmniejszone nagromadzanie cząstek popiołotwórczych w spalinach i gwarantuje wysoki stopień...

Więcej

NOWOŚĆ! RAVENOL SGO SAE 80W-140 GL-5

Ravenol przedstawia nowy produkt z gamy olejów do skrzyń manualnych MTF przeznaczony specjalnie do mocno obciążonych przekładni hipoidalnych - RAVENOL SGO SAE 80W-140 GL-5. Jest to olej zaprojektowany na bazie wysokiej jakości syntetycznych olejów bazowych i dodatków uszlachetniających będących zrównoważoną kombinacją substancji czynnych.

Więcej

AUDI SPORT TT CUP NA NORISRINGU

Przed nami trzecia runda Audi Sport TT Cup. Gosia Rdest na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej.Trzecia runda Audi Sport TT Cup już w ten weekend na ulicznym torze Norisring. Zawodnicy zmierzyli się do tej pory na torach Hockenheim i Nurburgring. W klasyfikacji generalnej na pierwszym miejscu plasuje się Brytyjczyk Philip Ellis z 75 punktami. Na drugiej pozycji znajduje się Polka Gosia Rdest – 58 punktów. Pierwszą trójkę zamyka Milan Dontje z 48 punktami.

Więcej

RAVENOL PDK Fluid – najlepszy dla najlepszych

Ravenol przedstawia nowy produkt z gamy ATF Professional Line przeznaczony dla skrzyń Porsche - Ravenol PDK Fluid. Jest to w pełni syntetyczny płyn ATF o niskiej lepkości, wzbogacony specjalnymi dodatkami i inhibitorami zapewniającymi najlepsze funkcjonowanie automatycznej skrzyni biegów. Został opracowany specjalnie do użytkowania w dwusprzęgłowych skrzyniach biegów w samochodach Porsche, zapewniając im maksymalną ochronę przed zużyciem nawet w trudnych warunkach eksploatacyjnych.

Więcej

Pierwszy na świecie olej silnikowy Ravenol o lepkości 0W-16 z aprobatą API SN

Ravenol wziął udział w czwartej edycji Krajowego Kongresu Ekspertów Samochodowych, który odbył się na terenie Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. W Kongresie wzięły udział najwybitniejsze osobowości w dziedzinie nauki i techniki, przedstawiciele uczelni, instytutów naukowo-badawczych, pracujące na rzecz sektora motoryzacyjnego, a także przedstawiciele koncernów, instytucji i organizacji rzeczoznawczych oraz stowarzyszeń branżowych. Kongres Ekspertów Samochodowych jest...

Więcej

Dobry start Gosi Rdest na Nürburgringu

Gosia Rdest przywozi punkty z Nürburgringu, zajmując 5 i 4 miejsce w wyścigach Audi Sport TT Cup. Na podium ponownie triumfował Philip Ellis, umacniając pozycję lidera. Gosia pozostaje na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej.

Więcej

RAVENOL przedstawia nowe opakowanie RAVENOL SSF Special Servolenkung Fluid

Nowy design podkreśla wysoką jakość i w pełni syntetyczną formulację produktu RAVENOL SSF Special Servolenkung Fluid oraz pozwala na łatwą identyfikację produktu jako w pełni syntetycznego według gamy kolorystycznej opakowań Ravenol. Wspomaganie układu kierowniczego, półautomatyczna skrzynia biegów czy układy hydraulicznie to tylko niektóre z zastosowań nowego płynu SSF.

Więcej
Pokazuje 161 - 180 z 182 rezultatów