F1 GP Meksyku 2018

Bardzo rozczarowujące popołudnie dla drużyny i zdecydowanie stracona okazja, aby zdobyć ważne punkty. Strategia, którą przygotowaliśmy wczoraj, była świetnie realizowana przez Sergio, aż do momentu, w którym uszkodzenie klocka hamulcowego zmusiło nas do wycofania samochodu na 38 okrążeniu.

Więcej

Zapowiedź Grand Prix Meksyku 2018

Z zaledwie trzema wyścigami do końca ważne jest, abyśmy zdobyli kolejne punkty, starając się zdobyć szóste miejsce w mistrzostwach. W samym środku stawki nie jest łatwo, a tempo zespołów wokół nas jest dość podobne, co oznacza, że musimy zapewnić idealny weekend, aby wyjść na swoje. W zeszłą niedzielę sprawy w Austin nie potoczyły się z różnych powodów po naszej myśli, ale myślę, że możemy być lepsi w Meksyku.

Więcej

Przed Grand Prix USA 2018

Grand Prix Stanów Zjednoczonych to największa atrakcja roku. Kierowcy kochają ten tor, a Austin jest świetnym miejscem do wyścigów. To bardzo ważne, aby nasz sport miał dom w Ameryce i trzeba powiedzieć, że Austin zawsze zapewnia naprawdę dobry show. W ciągu ostatnich sześciu lat wykonali wspaniałą pracę.

Więcej

GP Japonii 2018

Po podwójnych punktach w Soczi jedziemy do Japonii, dążąc do tego samego. Spodziewamy się, że tempo samochodów z ostatnich kilku imprez przeniesie się na Suzukę i naprawdę podoba nam się wyzwanie ścigania się na tak wspaniałym torze. Po utracie punktów w Singapurze ważne było, aby mieć czysty weekend w Soczi. Jedyną frustracją było to, że staraliśmy się zmaksymalizować naszą przewagę w wyścigu, a nawet z DRS potrzebujesz dużej przewagi, aby móc wykonać ten wyprzedzający ruch. Nie mieliśmy...

Więcej

GP Rosji 2018

Oba samochody bezpiecznie zdobyły dziś punkty, ale zakończyliśmy dzień trochę sfrustrowani, że nie byliśmy w stanie wykazać prawdziwego tempa samochodu. Przegraliśmy z Leclercem na pierwszym okrążeniu i spędziliśmy resztę popołudnia próbując znaleźć sposób na wyprzedzenie Magnussena. Pomimo przewagi w tempie musieliśmy zadowolić się dziewiątym i dziesiątym miejscem.

Więcej

2018 Grand Prix Rosji

Wszyscy czuliśmy się beznadziejnie po rozczarowującym wyścigu w Singapurze, ale jednocześnie musimy uczyć się na tych wydarzeniach, przemyśleć je i stać się silniejszym. Nasi kierowcy wiedzą, że taka sytuacja nie może się powtórzyć, a my poradziliśmy sobie teraz z tą sprawą i ruszyliśmy dalej.

Więcej

2018 Grand Prix Singapuru

"Niezwykle rozczarowujący wyścig. Niedopuszczalne jest, aby członkowie drużyny uderzali się nawzajem, to nas bardzo drogo kosztowało. Nie zostawili sobie wystarczająco dużo miejsca, a kontakt postawił Estebana na ścianie. W związku z tym przywrócimy zasady ścigania się, które prowadziliśmy w ubiegłym roku po podobnych incydentach, co oznacza, że nie mogą się nawzajem ścigać ze sobą.

Więcej

Gosia Rdest podsumowanie sezonu GT4 European Series

Występem na torze Nürburgring Gosia Rdest zakończyła swój pierwszy sezon w GT4 European Series. Dla zawodniczki zespołu Phoenix Racing był to przede wszystkim czas zbierania cennych doświadczeń i oswajania się z nowym autem. – Z końcowego wyniku w klasyfikacji generalnej nie jestem do końca zadowolona, bo celowałam znacznie wyżej niż 14. miejsce. Ale w poszczególnych wyścigach pokazałam, że mam dobre tempo i jestem szybką zawodniczką – podsumowała Polka, która ma już plany na przyszły sezon.

Więcej

Inter Cars & Ravenol Rally Team na 64 Rajdzie Wisły

Za niespełna miesiąc odbędzie się 64. edycja Rajdu Wisły – imprezy, która przez lata zyskała sobie uznanie zarówno kierowców, jak i kibiców. Na trudnych technicznie trasach w Beskidach ponownie będzie można zobaczyć w akcji wiele samochodów rajdowych. W szranki staną kierowcy i piloci z Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, a także Mistrzostw Polski w Historycznych Rajdach na Regularność.

Więcej

Szybkość jest KOBIETĄ! 15 mistrzyń szybkości razem po raz pierwszy

Komisje FIA ds. Kobiet w Motorsporcie oraz ds. Kierowców, którym przewodniczyły Michèle Mouton i Tom Kristensen zaprosiły międzynarodową grupę najlepszych kobiet-kierowców do udziału w ocenie poziomu umiejętności kobiet w Motorsporcie. Wśród „Piętnastki Wspaniałych” była też Polka – Gosia Rdest ścigająca się w Mistrzostwach Europy GT4.

Więcej

Grand Prix Włoch 2018

Racing Point Force Indie zdobył dziesięć punktów na Monzie, a Esteban Ocon zajął siódme miejsce tuż przed Sergio Perezem, który uplasował się na ósmej pozycji.

Więcej

Pierwsze zwycięstwo Gosi Rdest w GT4!

Piąta runda mistrzostw GT4 European Series zakończyła się wielkim sukcesem Gosi Rdest. Na słynnym torze Hungaroring Polka startująca w duecie z Cedrikiem Freiburghausem wygrała w swojej klasie niezwykle emocjonujący niedzielny wyścig!

Więcej

Gosia Rdest na Hungaroringu

Gosia Rdest wraca na tor po wakacyjnej przerwie. Już w najbliższy weekend (31 sierpnia – 2 września) na torze Hungaroring w Budapeszcie rozegra się piąta runda GT4 European Series.

Więcej

Grand Prix Włoch 2018

Monza jest zawsze wyjątkowa i uwielbiam tor old-schoolowy. Jest szybki i wąski, i ważne jest, abyśmy ciągle wracali do tych klasycznych torów. W przeszłości osiągałem dobre wyniki w Monzie i po prostu kocham tę energię i pasję tłumu. Zawsze jest to naprawdę wyjątkowy wyścig".

Więcej

Grand Prix Belgii 2018

Racing Point Force India zdobył 18 punktów w dzisiejszym Grand Prix Belgii, a Sergio Perez zajął piąte miejsce tuż przed Estebanem Oconem, który uplasował się na szóstym miejscu.

Więcej
Pokazuje 101 - 120 z 186 rezultatów