Generacje sprzęgieł Haldex oraz ich serwisowanie

Firma RAVEVOL jako pierwsza wprowadziła do sprzedaży odpowiednik produktów OEM odpowiadający wymaganiom wszystkich obecnie produkowanych generacji sprzęgieł Haldex. Produkt RAVENOL AWD-H Fluid jest oferowany w kartuszach do wyciskania o pojemności 300ml oraz w butelkach 1L i 4L, a oprócz gwarantowanej wysokiej jakości będącej znakiem rozpoznawczym marki Ravenol jest też zdecydowanie tańszy od produktów OEM.

Więcej

Co powinna wiedzieć kobieta odwiedzając warsztat samochodowy?

Drobne usterki bądź poważne awarie – to sytuacje, z którymi od czasu do czasu mierzą się wszyscy użytkownicy samochodów. Może się to wiązać z koniecznością naprawy samochodu, a tym samym wizytą w warsztacie samochodowym. Mężczyźni postrzegani są jako bardziej świadomi klienci serwisów, którzy lepiej wytłumaczą w czym leży problem i nie zostaną naciągnięci na niepotrzebne naprawy. Kobietom często zdarza się powierzać im ten obowiązek w obawie przed brakiem wiedzy i doświadczenia w kontakcie z...

Więcej

Wielkimi krokami zbliża się GRAND PRIX AUSTRALII 2019

Australia to świetne miejsce na rozpoczęcie sezonu. Zawsze cieszymy się ciepłym przyjęciem fanów, a po długiej zimie rozwoju i testowania wspaniale jest wrócić do wyścigów. W Melbourne panuje wyjątkowa atmosfera, a wyścigi miejskie to świetny sposób na zbliżenie tego sportu do fanów.

Więcej

Testy nowego bolidu - Barcelona 2019

To zawsze ekscytujące, kiedy samochód w końcu dotrze na tor na pierwszy dzień testów. Dzisiejszy dzień był właściwie pierwszą możliwością sprawdzenia instalacji wszystkich nowych części i różnych systemów.

Więcej

Gosia przechodzi do kolejnego etapu W series!

Kanada, Stany Zjednoczone, Indie, Australia. Zawodniczki z całej Europy – łącznie aż 54 kobiety przyleciały na kilkudniową selekcję do Austrii, aby uczestniczyć w nowopowstałej W Series. Po dniach ciężkiej pracy usłyszeliśmy, że do kolejnego etapu kwalifikacji dostało się 28 zawodniczek – a pośród nich dumnie reprezentująca nasz kraj Gosia Rdest.

Więcej

Gosia Kolejny Raz na Podium w Dubaju.

Styczniowy start Gosi w Dubaju to niewątpliwie imponująca inauguracja nadchodzącego sezonu. Za sterami nowego dla niej auta – Porsche 911-II Cup, z nowym zespołem – Molitor Racing Systems Gosia ponownie staje na podium, zdobywając drugie miejsce w klasie Porsche 991.

Więcej

Lance Stroll w barwach Racing Point Force India

Lance Stroll będzie się ścigał w barwach teamu Racing Point Force India obok Sergio Pereza w 2019 roku. Racing Point Force India z przyjemnością ogłasza, że Lance Stroll dołączy do zespołu w 2019 roku, by ścigać się wraz z Sergio Perezem. Lance zadeklarował zaangażowanie w zespół w ramach długoterminowej umowy.

Więcej

Gosia Rdest wystartuje w Bahrajnie

W nadchodzący weekend, 30 listopada – 1 grudnia, na torze Formuły 1 w Bahrajnie odbędą się zawody GT4 International Cup, w których walka rozegra się o tytuł Mistrza Świata GT4. W stawce znalazła się Gosia Rdest, ponownie w barwach zespołu Phoenix Racing.

Więcej

Podsumowanie GP Abu Dhabi 2018

Racing Point Force India potwierdził dzisiaj swoje siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, a Sergio Perez zdobył cztery punkty, zajmując ósme miejsce w Grand Prix Abu Dhabi. Dobry wyścig Estebana Ocona na 44. okrążeniu przerwał wyciek oleju.

Więcej

Grand Prix Abu Dhabi 2018

"Zbliżamy się do wyścigu w Abu Dhabi zdeterminowani, żeby zakończyć sezon na wysokim poziomie. Nie osiągnęliśmy wyników, których pragnęliśmy w ostatnich kilku wyścigach, przez co kładziemy jeszcze większy nacisk na ten weekend. Zdobywanie punktów jest priorytetem, ponieważ kończymy walkę w mistrzostwach.

Więcej

Znamy skład polek w Le Mans

Po specjalnym programie szkoleniowym, przygotowanym przez Gosię Rdest, zostały wyłonione trzy polskie finalistki programu „The Girls on Track – Karting Challenge”. Dziewczyny pojadą reprezentować Polskę w europejskim finale w Le Mans.

Więcej

Automatyczne skrzynie biegów CVT

Bezstopniowe skrzynie automatyczne CVT zyskują na popularności. Wynika to z faktu, iż dzięki ich zastosowaniu możliwe jest ograniczenie zużycia paliwa. W przekładniach bezstopniowych możliwe jest też idealne dostosowanie przełożenia do aktualnych warunków pracy oraz obciążenia, a zoptymalizowane w ten sposób warunki pracy silnika przekładają się na jego efektywniejszą pracę i jednocześnie niższą awaryjność oraz wydłużoną żywotność.

Więcej

2018 Grand Prix Brazylii - zapowiedź

Po rozczarowującym wyniku w Meksyku, jeszcze większy nacisk kładziemy na ostatnie dwa wyścigi. Nadal mamy oko na szóste miejsce w mistrzostwach, ale teraz jest to znacznie większe wyzwanie. Jesteśmy 15 punktów od naszego celu i pokonanie tego deficytu nie będzie łatwe.

Więcej
Pokazuje 81 - 100 z 186 rezultatów