Ravenol na ProfiAuto 2018

Ravenol na ProfiAuto 2018

W miniony weekend RAVENOL uczestniczył w piętnastych jubileuszowych targach ProfiAuto Show 2018 w Katowicach, które odbyły się pod hasłem „Nowa Era Motoryzacji”. Zaprezentowane zostały aktualne oferty producentów jak i trendy, które w najbliższych latach mogą zmienić oblicze rynku motoryzacyjnego.

 

RAVENOL, idealnie wpasowuje się w hasło przewodnie tegorocznych targów. Nieustannie staramy się poszerzać naszą wiedzę tak, aby wyprzedzać oczekiwania naszych klientów. W związku z tym targi ProfiAuto Show 2018 okazały się idealnym miejscem do prezentacji naszych produktów utożsamianych z najwyższą dostępną na rynku jakością środków smarnych, które często nie tylko spełniają, ale i przewyższają wymagania czołowych producentów samochodów. Uwagę zainteresowanych przykuła rozwijana przez RAVENNOL sieć niezależnych warsztatów RAVENOL PROFESSIONALS, będąca odpowiedzią na obecne i przyszłe oczekiwania warsztatów. Celem sieci jest doskonalenie w zakresie podnoszenia jakości usług i zapewnienia każdemu klientowi szybkiej i satysfakcjonującej obsługi zgodnej ze standardem OE oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań w warsztacie w obszarze techniki smarowania.

 

Na stoisku RAVENOL nie zabrakło również wielu emocjonujących atrakcji. Jedną z nich, a zarazem zdecydowanym faworytem wśród odwiedzających, okazał się symulator 9D BOLIDU F1. Każdy kto zasiadł za kierownicą bolidu, miał okazję poczuć się niczym kierowca wyścigowy i doświadczyć emocji rywalizacji, walcząc o atrakcyjne nagrody, przyznawane przez RAVENOL za najszybciej przejechane okrążenia. Jesteśmy mile zaskoczeni ilością osób odwiedzających nasze stoisko, w związku z czym dołożymy wszelkich starań, aby każde następne targi wzbudzały jeszcze większe zainteresowanie.

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Woźniak
e.wozniak@ravenol.pl
Tel. 577-768-800