RAVENOL przedłuża współpracę z zespołem Formuły 1 - Aston Martin Cognizant Formula One™ Team.

RAVENOL przedłuża współpracę z zespołem Formuły 1 - Aston Martin Cognizant Formula One™ Team.

Powrót zespołu Aston Martin Cognizant Formula One™ do Formuły 1 w tym sezonie będzie wspierany przez niemiecką markę środków smarnych RAVENOL – jest to kontynuacja udanej współpracy z zespołem z Silverstone.

Oznacza to, że ​​RAVENOL będzie globalnym partnerem środków smarnych.

Kiedy Sebastian Vettel i Lance Stroll ustawią się na starcie pierwszego wyścigu, ich samochody, kombinezony oraz inne używane elementy będą oznakowane logo RAVENOL.

Otmar Szafnauer, dyrektor generalny i szef zespołu, Aston Martin Cognizant Formula One™ Team powiedział: „Cieszę się, że możemy kontynuować naszą współpracę z RAVENOL - członkiem rodziny, który wspiera ten zespół od wielu lat.”

Martin Hunning, dyrektor ds. sportów motorowych w RAVENOL powiedział:

„Wspaniale jest ponownie móc współpracować z zespołem, który przywraca legendarną markę Astona Martina do Formuły 1. Ekspozycja oferowana marce przez Formułę 1 jest idealna dla produktów i wartości RAVENOL i decyzja o kontynuowaniu naszej współpracy byłą bardzo łatwa.

Z niecierpliwością czekamy na współpracę z zespołem Aston Martin Cognizant Formula One™ i zobaczenie tego legendarnego producenta samochodów na nowo konkurującego z elitą sportów motorowych.

Podobnie jak Aston Martin, wszyscy w RAVENOL wierzą, że bycie w Formule 1 nadal pozytywnie wpływa na osiągi naszej marki i naszych produktów.

Obie firmy łączy jakość, wydajność i pasja do sportów motorowych. Rozpoczęcie 2021 roku jako globalny partner środków smarnych tego wspaniałego zespołu to ogromny zaszczyt”.

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Wołoszyn
e.woloszyn@ravenol.pl
Tel. 577-768-800