Rusza III edycja promocji 4+1L GRATIS!

Rusza III edycja promocji 4+1L GRATIS!

Rusza III edycja promocji 4+1L GRATIS!

Już teraz kup olej Ravenol w ultranowoczesnej technologii USVO® w pojemności 5L, w cenie 4L. Promocja obejmuje 4 wybrane oleje silnikowe:

RAVENOL VST SAE 5W-40

RAVENOL VMP SAE 5W-30

RAVENOL FDS SAE 5W-30

RAVENOL SSL SAE 0W-40

Skorzystaj z promocji i ciesz się najlepszą ochroną silnika, niezrównaną wydajnością oraz ekstremalnymi osiągami! Oferta trwa do wyczerpania zapasów. Dostępność produktów promocyjnych sprawdź u naszych dystrybutorów - https://www.ravenol.pl/sklepy

Jesteśmy jedną z najbardziej technologicznie innowacyjnych firm w naszej branży, a wysoka jakość i optymalny skład naszych produktów stanowią podstawę naszego sukcesu. To specjalne receptury oraz unikalne procesy rozwojowe i produkcyjne, indywidualnie dopasowane do wymagań naszych klientów, czynią produkty RAVENOL coraz popularniejszymi na całym świecie. Poprzez partnerską współpracę z czołowymi producentami rynku motoryzacyjnego tworzymy oleje spełniające przyszłe wymagania, określane przez przodujących producentów w branży samochodowej, takich jak Mercedes-Benz, Daimler Chrysler, BMW, AUDI, VW, Porsche, Ford, ZF, MAN, Scania, Volvo, MTU, Deutz, Steyr Motors oraz Cummins. Ogromne inwestycje we własne laboratoria, ciągłe szkolenia naszych pracowników, którzy ściśle współpracują z producentami silników i wreszcie rozwój naszego zaangażowania w motosporcie i możliwość prowadzenia badań w tych, jakże trudnych, warunkach wyścigowych, pozwalają nam osiągać techniczną perfekcję.

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Michna
e.michna@ravenol.pl
Tel. 577-769-800