Ravenol podnosi kompetencje sieci Ravenol Professionals

Ravenol podnosi kompetencje sieci Ravenol Professionals

Ravenol doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest dla warsztatów nieustanne zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności, aby móc oferować usługi o najwyższej jakości. Dlatego, chcąc wesprzeć rozwój warsztatów należących do sieci Ravenol Professionals, przygotowaliśmy cykl szkoleń podnoszących kompetencje mechaników do poziomu rozwiązań stosowanych przez autoryzowane stacje obsługi pojazdów.

Rozbudowana tematyka szkoleń obejmuje:

• automatyczne skrzynie biegów,

• silniki benzynowe,

• silniki diesla,

• wspomaganie,

• manualne skrzynie biegów,

• mechanizmy różnicowe.

 

Tematy szkoleń dobierane są przez wykwalifikowanych trenerów zgodnie z aktualnymi trendami rynku motoryzacyjnego jak i potrzebami warsztatów należących do sieci Ravenol Professionals. Szkolenia prowadzone są przez profesjonalistów z Biura Ekspertyz Technicznych i Szkoleń BETiS w Radomiu.  Wszystkie szkolenia składają się z części teoretycznej i praktycznej. Każda tematyka szkoleń realizowana jest na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym.  Mechanicy należący do sieci Ravenol Professionals uzyskują od Ravenol specjalną zniżkę na szkolenie:

 

 

Poziom zawansowania 

Nominalna cena dla 1 mechanika 

(brutto) 

Cena dla 1 mechanika Ravenol Professionals 

(brutto) 

podstawowy (1dzień) 

492,00 zł 

123,00 zł 

zaawansowany (1dzień) 

738,00 zł 

246,00 zł 

 

 

Oferta szkoleń przygotowanych przez Ravenol Professionals została przyjęta przez warsztaty bardzo pozytywnie. Oferowane przez nas szkolenia cieszą się dużym zainteresowaniem i stanowią filar najwyższych standardów i jakości oferowanej przez warsztaty Ravenol Professionals.

Naszym celem było udostępnienie najbardziej aktualnej wiedzy serwisowej oraz umożliwienie warsztatom rozwoju kompetencji swoich pracowników, co w konsekwencji pozwoli na podniesienie jakości wykonywanych usług oraz zapewni możliwość rozwoju.

Nie jesteśmy jednak zamknięci wyłącznie na szkolenie mechaników sieci Ravenol Professionals. Szkolenia dostępne są również dla osób spoza sieci, wówczas ceny szkoleń ustalane są indywidualnie, bez uwzględniania rabatu przyznawanego warsztatom sieciowym.

 

 

 

 

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Wołoszyn
e.woloszyn@ravenol.pl
Tel. 577-768-800