Samsonas Motorsport i RAVENOL rozpoczynają partnerstwo techniczne

Samsonas Motorsport i RAVENOL rozpoczynają partnerstwo techniczne

Na Professional MotorSport World Expo w Kolonii, niemiecki producent smarów RAVENOL i litewski specjalista od układów napędowych Samsonas Motorsport podpisali długoterminowe partnerstwo techniczne.

Od teraz Samsonas Motorsport będzie wykorzystywać produkty RAVENOL, w tym oleje przekładniowe, olej do amortyzatorów, oleje przemysłowe, smary i produkty do konserwacji w działach produkcji i montażu swojej fabryki w Utenie na Litwie. Wszystkie przekładnie wyścigowe i amortyzatory Samsonas Motorsport, zarówno nowe, jak i odnowione, będą napełniane środkami smarnymi RAVENOL.

 

Samsonas Motorsport został założony w 1997 roku, ale jego korzenie sięgają lat siedemdziesiątych. Założyciel firmy, Martynas Samsonas obecnie ma 50 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują z najnowszymi, szeroko rozwiniętymi technologiami. Samsonas Motorsport produkuje szeroki wybór przekładni wyścigowych i amortyzatorów dla ponad tysiąca klientów. Dzięki zwartej międzynarodowej sieci dystrybucji Samsonas Motorsport jest jedną z najważniejszych marek technologii wyścigowych na świecie.

Martynas Samsonas (dyrektor zarządzający Samsonas Motorsport) powiedział: „W 2019 roku, który był dla nas bardzo udany, ścieżki obu firm skrzyżowały się przez przypadek, podczas ponownej oceny najnowszych smarów do zastosowania w naszych przekładniach i amortyzatorach. Aby dalej realizować naszą filozofię oferowania wymagającym klientom sportów motorowych najlepszych produktów i najlepszych usług, bardzo szybko stało się jasne, po intensywnych badaniach rynku, że firma RAVENOL oferuje nie tylko najbardziej niezawodne produkty, ale także reprezentuje markę, która podziela nasze wartości. Cieszymy się na współpracę.


„Dopracowujemy zarys naszej przyszłej współpracy na międzynarodowych specjalistycznych targach technologii wyścigowych do samochodów wyścigowych i pojazdów drogowych, Professional MotorSport World Expo w Kolonii (w skrócie PMWE)”, komentuje Dimitri Barichnowski, kierownik ds. Marketingu w RAVENOL. „Oprócz nieograniczonej dostawy wysokiej jakości smarów, nasze wieloletnie partnerstwo obejmuje również bliską współpracę między działami technicznymi obu firm oraz projektowanie nowych, zoptymalizowanych produktów dla różnych obszarów zastosowania”. Będziemy również wspierać ogromne zaangażowanie Samsonas w sporty motorowe dzięki naszym udanym produktom wyścigowym.”

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Wołoszyn
e.woloszyn@ravenol.pl
Tel. 577-768-800