Technologie Ravenol przyszłością motoryzacji.

Technologie Ravenol przyszłością motoryzacji.

Nieustanny rozwój technologii, duża moc, ekologia to aktualnie codzienne zadania, które stawiane są przed nowymi jednostkami napędowymi. W jaki sposób zapewnić ochronę silnika, przed którym stawiane jest tak wiele zadań kiedy każda niedoskonałość w formulacji oleju powoduje generowanie zanieczyszczeń, szlamu i osadów w silniku, które przyczyniają się do obniżania jego sprawności i z biegiem czasu powodują różne awarie?

 

Aby sprostać tym wyzwaniom Ravenol stworzył zaawansowaną technologię CleanSynto®, będącą wynikiem wieloletnich badań w laboratoriach Ravenol, długookresowych testów drogowych oraz prowadzonych na torach wyścigowych. Przenieśliśmy także nasze cenne doświadczenia z produkcji olejów dla skrzyń automatycznych oraz manualnych na grunt produkcji olejów silnikowych. Technologia CleanSynto® gwarantuje optymalną czystość i utrzymanie stabilnych parametrów oleju pomiędzy zalecanymi interwałami wymian. Oleje silnikowe w tej technologii przeznaczone są dla samochodów użytkowanych w typowych warunkach drogowych i dedykujemy je użytkownikom, którzy oczekują najwyższej jakości i doskonałej ochrony silnika zgodnych ze standardem OEM.


Eksperci Ravenol przy współpracy z największymi producentami aut nieustannie starają się  nie tylko sprostać wymaganiom, ale także je wyprzedzać. Tak powstała nowa technologia, która jest wynikiem doświadczeń zdobytych w najtrudniejszych warunkach drogowych oraz surowym środowisku motosportu, a która wyprzedza oczekiwania i może sprostać wymaganiom najbardziej obciążonych jednostek. Dedykowane specyfikacje i aprobaty produktów USVO® dają możliwość znalezienia produktu w 100% dopasowanego dla każdego silnika. 

Przyszłościowa technologia USVO® to kompilacja technologii CleanSynto® z rozwiązaniami stosowanymi i testowanymi przez wiele lat przy tworzeniu wyczynowych olejów silnikowych dla sportu. Połączenie to pozwoliło wykonać rewolucyjny skok w dziedzinie trwałości i odporności oleju silnikowego na zużycie. USVO w połączeniu z technologią CleanSynto zapewnia utrzymanie wysokich parametrów oleju pomiędzy maksymalnymi interwałami wymian i daje gwarancję utrzymania stabilnego filmu olejowego w najtrudniejszych warunkach pracy silnika. 

Przewaga technologii USVO to zastosowanie w pełni syntetycznych olejów bazowych PAO o różnych lepkościach bez stosowania modyfikatorów poprawiających indeks lepkości VI lub z użyciem modyfikatorów o znacznie wyższej jakości- ekstremalnie odpornych na ścinanie polimerów gwiaździstych.  

Technologia USVO® - Ultra Strong Viscosity Oil stosowana przy produkcji najtrwalszych na rynku olejów silnikowych marki RAVENOL jest dedykowana silnikom poddawanych ekstremalnym obciążeniom, których w dzisiejszym świecie motoryzacji znajdziemy niemało: silniki z turbinami i o dużych mocach, tuningowanie jednostek, czy wyścigi. Pośród olejów USVO® każdy znajdzie produkt dedykowany dla siebie. 

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Wołoszyn
e.woloszyn@ravenol.pl
Tel. 577-768-800