TOYOTY ZALEWANE FABRYCZNIE OLEJAMI RAVENOL!

TOYOTY ZALEWANE FABRYCZNIE OLEJAMI RAVENOL!

TOYOTY ZALEWANE FABRYCZNIE OLEJAMI RAVENOL!

Wszystkie auta TMG GT86 i samochody rajdowe zbudowane przez TOYOTA Motorsport GmbH otrzymują pierwsze napełnienie olejami RAVENOL. Olej używany do pierwszego napełnienia:

- dwulitrowego czterocylindrowego silnika o mocy 200 KM: RAVENOL RRS SAE 5W-50 USVO® http://bit.ly/RAVENOL_RRS_5W-50

- skrzyni manualnej: RAVENOL VSG SAE 75W-90 http://bit.ly/RAVENOL_VSG_75W-90

- dyferencjału: RAVENOL SGO SAE 80W-140 GL-5.– http://bit.ly/RAVENOL_SGO_80W-140

Firma badawczo-rozwojowa TOYOTA Motorsport GmbH, TMG, która specjalizuje się w najwyższej klasy technologii, jest w 100% spółką zależną japońskiego producenta samochodów Toyota Motor Corporation. Na powierzchni 30 000 metrów kwadratowych około 300 niezwykle wykwalifikowanych inżynierów i techników pracuje nad projektowaniem i opracowywaniem silników i podzespołów, aby następnie je przetestować.

 

Wyścig TOYOTA GAZOO Racing Trophy

TOYOTA Motorsport GmbH zaprosiła wszystkich właścicieli wyścigowych i rajdowych samochodów GT86 do wzięcia udziału w specjalnym konkursie. W wyścigu TOYOTA GAZOO Racing Trophy, który powstał już w 2018 r., uczestnicy walczą o punkty i nagrody pieniężne w seriach wyścigowych, takich jak VLN, RCN i DRM, a także legendarny wyścig Nürburgring 24h. Z 24 kierowcami z 12 krajów popularność Toyota GAZOO Racing Trophy rośnie w całej Europie.

Oznacza to, że wszystkie trzy sportowe wersje TOYOTA GT86

-TOYOTA GT86 CS-Cup,

-TOYOTA GT86 CS-R3,

-TOYOTA GT86 CS-V3,

testują trwałość i wydajność olejów zarówno w wyścigach drogowych, jak i rajdach.

Jesteśmy jedną z najbardziej technologicznie innowacyjnych firm w naszej branży, a wysoka jakość i optymalny skład naszych produktów stanowią podstawę naszego sukcesu. To specjalne receptury oraz unikalne procesy rozwojowe i produkcyjne, indywidualnie dopasowane do wymagań naszych klientów, czynią produkty RAVENOL coraz popularniejszymi na całym świecie. Poprzez partnerską współpracę z czołowymi producentami rynku motoryzacyjnego tworzymy oleje spełniające przyszłe wymagania, określane przez przodujących producentów w branży samochodowej, takich jak Mercedes-Benz, Daimler Chrysler, BMW, AUDI, VW, Porsche, Ford, ZF, MAN, Scania, Volvo, MTU, Deutz, Steyr Motors oraz Cummins. Ogromne inwestycje we własne laboratoria, ciągłe szkolenia naszych pracowników, którzy ściśle współpracują z producentami silników i wreszcie rozwój naszego zaangażowania w motosporcie i możliwość prowadzenia badań w tych, jakże trudnych, warunkach wyścigowych, pozwalają nam osiągać techniczną perfekcję.

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Michna
e.michna@ravenol.pl
Tel. 577-769-800