Lance Stroll w barwach Racing Point Force India

Lance Stroll w barwach Racing Point Force India

Lance Stroll będzie się ścigał w barwach teamu Racing Point Force India obok Sergio Pereza w 2019 roku.

 

Racing Point Force India z przyjemnością ogłasza, że Lance Stroll dołączy do zespołu w 2019 roku, by ścigać się wraz z Sergio Perezem. Lance zadeklarował zaangażowanie w zespół w ramach długoterminowej umowy.

 

Otmar Szafnauer, szef zespołu i dyrektor generalny Racing Point Force India powiedział:

"Cieszę się, że w końcu możemy potwierdzić przybycie Lance'a. Daje nam to ekscytujący line-up z doskonałym połączeniem młodości, talentu i doświadczenia. Lance ma zaledwie dwadzieścia lat, a już ma dwa lata doświadczenia w Formule 1, a także podium na koncie. Widzimy w nim ogromny potencjał i wierzymy, że możemy stworzyć środowisko, w którym może się rozwijać. Nasz zespół cieszył się dużym powodzeniem, pielęgnując i rozwijając młodych i utalentowanych kierowców i jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem naszej podróży z Lance’m. Chciałbym również skorzystać z okazji i podziękować Estebanowi Oconowi za jego wkład w rozwój zespołu w ciągu ostatnich dwóch sezonów i życzyć mu powodzenia na przyszłość."

 

Lance Stroll tak skomentował swoje dołączenie do drużyny: "To początek niesamowicie ekscytującej podróży w mojej karierze Formuły 1. Nie mogę się doczekać współpracy z odnoszącym sukcesy zespołem z wielką kulturą sportową. To nowe wyzwanie i jestem podekscytowany możliwością skorzystania z tej możliwości!"

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Wołoszyn
e.woloszyn@ravenol.pl
Tel. 577-768-800