Sergio Perez potwierdził przedłużenie współpracy z Racing Point Force India na 2019

Sergio Perez potwierdził przedłużenie współpracy z Racing Point Force India na 2019

Racing Point Force India z przyjemnością ogłasza, że ​​Sergio Perez przedłużył kontrakt i będzie ścigał się dla zespołu w 2019 roku.

 

Otmar Szafnauer, Szef Zespołu i CEO w Racing Point Force India powiedział: "Cieszę się, że Sergio będzie kontynuował swoją podróż z nami w 2019 roku. W ciągu ostatnich pięciu lat Sergio potwierdził swoją pozycję jako jednego z najbardziej utalentowanych i konsekwentnych kierowców w Formule 1. Daje nam cenną stabilność w przyszłości i jest ogromnym atutem dla zespołu. Rozpoczynając nowy ekscytujący rozdział w życiu tego zespołu, cieszymy się, że Sergio będzie z nami." 

Sergio Perez: "Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę ogłosić moją przyszłość i jestem naprawdę zmotywowany na 2019 rok. Force India jest moim domem od 2014 roku i pozwoliło mi rozwinąć się jako kierowca i pokazać swoje umiejętności na torze. Osiągnęliśmy wiele sukcesów w ostatnich pięciu sezonach, ale myślę, że najlepsze dopiero nadejdzie. Nowa inwestycja, którą cieszy się zespół, napełnia mnie pewnością siebie i jestem naprawdę podekscytowany przyszłością."

KONTAKT PRASOWY
Ewelina Wołoszyn
e.woloszyn@ravenol.pl
Tel. 577-768-800