Gosia przechodzi do kolejnego etapu W series!

Kanada, Stany Zjednoczone, Indie, Australia. Zawodniczki z całej Europy – łącznie aż 54 kobiety przyleciały na kilkudniową selekcję do Austrii, aby uczestniczyć
 w nowopowstałej W Series. Po dniach ciężkiej pracy usłyszeliśmy, że do kolejnego etapu kwalifikacji dostało się 28 zawodniczek – a pośród nich dumnie reprezentująca nasz kraj Gosia Rdest.

Więcej

Gosia Kolejny Raz na Podium w Dubaju.

Styczniowy start Gosi w Dubaju to niewątpliwie imponująca inauguracja nadchodzącego sezonu. Za sterami nowego dla niej auta – Porsche 911-II Cup, z nowym zespołem – Molitor Racing Systems Gosia ponownie staje na podium, zdobywając drugie miejsce w klasie Porsche 991.

Więcej

Gosia Rdest na liście kandydatek do W Series

Gosia Rdest wśród kandydatek do W Series, nowej serii wyścigowej dedykowanej wyłącznie kobietom. W przyszłym roku 18 wybranych zawodniczek zmierzy się w wyścigach bolidem Formuły 3. Pula nagród wynosi 1,5 mln dolarów.

Więcej

Lance Stroll w barwach Racing Point Force India

Lance Stroll będzie się ścigał w barwach teamu Racing Point Force India obok Sergio Pereza w 2019 roku. Racing Point Force India z przyjemnością ogłasza, że Lance Stroll dołączy do zespołu w 2019 roku, by ścigać się wraz z Sergio Perezem. Lance zadeklarował zaangażowanie w zespół w ramach długoterminowej umowy.

Więcej

Gosia Rdest wystartuje w Bahrajnie

W nadchodzący weekend, 30 listopada – 1 grudnia, na torze Formuły 1 w Bahrajnie odbędą się zawody GT4 International Cup, w których walka rozegra się o tytuł Mistrza Świata GT4. W stawce znalazła się Gosia Rdest, ponownie w barwach zespołu Phoenix Racing.

Więcej

Podsumowanie GP Abu Dhabi 2018

Racing Point Force India potwierdził dzisiaj swoje siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, a Sergio Perez zdobył cztery punkty, zajmując ósme miejsce w Grand Prix Abu Dhabi. Dobry wyścig Estebana Ocona na 44. okrążeniu przerwał wyciek oleju.

Więcej

Grand Prix Abu Dhabi 2018

"Zbliżamy się do wyścigu w Abu Dhabi zdeterminowani, żeby zakończyć sezon na wysokim poziomie. Nie osiągnęliśmy wyników, których pragnęliśmy w ostatnich kilku wyścigach, przez co kładziemy jeszcze większy nacisk na ten weekend. Zdobywanie punktów jest priorytetem, ponieważ kończymy walkę w mistrzostwach.

Więcej

Znamy skład polek w Le Mans

Po specjalnym programie szkoleniowym, przygotowanym przez Gosię Rdest, zostały wyłonione trzy polskie finalistki programu „The Girls on Track – Karting Challenge”. Dziewczyny pojadą reprezentować Polskę w europejskim finale w Le Mans.

Więcej

Automatyczne skrzynie biegów CVT

Bezstopniowe skrzynie automatyczne CVT zyskują na popularności. Wynika to z faktu, iż dzięki ich zastosowaniu możliwe jest ograniczenie zużycia paliwa. W przekładniach bezstopniowych możliwe jest też idealne dostosowanie przełożenia do aktualnych warunków pracy oraz obciążenia, a zoptymalizowane w ten sposób warunki pracy silnika przekładają się na jego efektywniejszą pracę i jednocześnie niższą awaryjność oraz wydłużoną żywotność.

Więcej

2018 Grand Prix Brazylii - zapowiedź

Po rozczarowującym wyniku w Meksyku, jeszcze większy nacisk kładziemy na ostatnie dwa wyścigi. Nadal mamy oko na szóste miejsce w mistrzostwach, ale teraz jest to znacznie większe wyzwanie. Jesteśmy 15 punktów od naszego celu i pokonanie tego deficytu nie będzie łatwe.

Więcej

F1 GP Meksyku 2018

Bardzo rozczarowujące popołudnie dla drużyny i zdecydowanie stracona okazja, aby zdobyć ważne punkty. Strategia, którą przygotowaliśmy wczoraj, była świetnie realizowana przez Sergio, aż do momentu, w którym uszkodzenie klocka hamulcowego zmusiło nas do wycofania samochodu na 38 okrążeniu.

Więcej

Zapowiedź Grand Prix Meksyku 2018

Z zaledwie trzema wyścigami do końca ważne jest, abyśmy zdobyli kolejne punkty, starając się zdobyć szóste miejsce w mistrzostwach. W samym środku stawki nie jest łatwo, a tempo zespołów wokół nas jest dość podobne, co oznacza, że musimy zapewnić idealny weekend, aby wyjść na swoje. W zeszłą niedzielę sprawy w Austin nie potoczyły się z różnych powodów po naszej myśli, ale myślę, że możemy być lepsi w Meksyku.

Więcej

Przed Grand Prix USA 2018

Grand Prix Stanów Zjednoczonych to największa atrakcja roku. Kierowcy kochają ten tor, a Austin jest świetnym miejscem do wyścigów. To bardzo ważne, aby nasz sport miał dom w Ameryce i trzeba powiedzieć, że Austin zawsze zapewnia naprawdę dobry show. W ciągu ostatnich sześciu lat wykonali wspaniałą pracę.

Więcej

GP Japonii 2018

Po podwójnych punktach w Soczi jedziemy do Japonii, dążąc do tego samego. Spodziewamy się, że tempo samochodów z ostatnich kilku imprez przeniesie się na Suzukę i naprawdę podoba nam się wyzwanie ścigania się na tak wspaniałym torze. Po utracie punktów w Singapurze ważne było, aby mieć czysty weekend w Soczi. Jedyną frustracją było to, że staraliśmy się zmaksymalizować naszą przewagę w wyścigu, a nawet z DRS potrzebujesz dużej przewagi, aby móc wykonać ten wyprzedzający ruch. Nie mieliśmy...

Więcej

GP Rosji 2018

Oba samochody bezpiecznie zdobyły dziś punkty, ale zakończyliśmy dzień trochę sfrustrowani, że nie byliśmy w stanie wykazać prawdziwego tempa samochodu. Przegraliśmy z Leclercem na pierwszym okrążeniu i spędziliśmy resztę popołudnia próbując znaleźć sposób na wyprzedzenie Magnussena. Pomimo przewagi w tempie musieliśmy zadowolić się dziewiątym i dziesiątym miejscem.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 100 rezultatów