Lance Stroll w barwach Racing Point Force India

Lance Stroll będzie się ścigał w barwach teamu Racing Point Force India obok Sergio Pereza w 2019 roku. Racing Point Force India z przyjemnością ogłasza, że Lance Stroll dołączy do zespołu w 2019 roku, by ścigać się wraz z Sergio Perezem. Lance zadeklarował zaangażowanie w zespół w ramach długoterminowej umowy.

Więcej

Gosia Rdest wystartuje w Bahrajnie

W nadchodzący weekend, 30 listopada – 1 grudnia, na torze Formuły 1 w Bahrajnie odbędą się zawody GT4 International Cup, w których walka rozegra się o tytuł Mistrza Świata GT4. W stawce znalazła się Gosia Rdest, ponownie w barwach zespołu Phoenix Racing.

Więcej

Podsumowanie GP Abu Dhabi 2018

Racing Point Force India potwierdził dzisiaj swoje siódme miejsce w klasyfikacji generalnej, a Sergio Perez zdobył cztery punkty, zajmując ósme miejsce w Grand Prix Abu Dhabi. Dobry wyścig Estebana Ocona na 44. okrążeniu przerwał wyciek oleju.

Więcej

Grand Prix Abu Dhabi 2018

"Zbliżamy się do wyścigu w Abu Dhabi zdeterminowani, żeby zakończyć sezon na wysokim poziomie. Nie osiągnęliśmy wyników, których pragnęliśmy w ostatnich kilku wyścigach, przez co kładziemy jeszcze większy nacisk na ten weekend. Zdobywanie punktów jest priorytetem, ponieważ kończymy walkę w mistrzostwach.

Więcej

Znamy skład polek w Le Mans

Po specjalnym programie szkoleniowym, przygotowanym przez Gosię Rdest, zostały wyłonione trzy polskie finalistki programu „The Girls on Track – Karting Challenge”. Dziewczyny pojadą reprezentować Polskę w europejskim finale w Le Mans.

Więcej

Automatyczne skrzynie biegów CVT

Bezstopniowe skrzynie automatyczne CVT zyskują na popularności. Wynika to z faktu, iż dzięki ich zastosowaniu możliwe jest ograniczenie zużycia paliwa. W przekładniach bezstopniowych możliwe jest też idealne dostosowanie przełożenia do aktualnych warunków pracy oraz obciążenia, a zoptymalizowane w ten sposób warunki pracy silnika przekładają się na jego efektywniejszą pracę i jednocześnie niższą awaryjność oraz wydłużoną żywotność.

Więcej

2018 Grand Prix Brazylii - zapowiedź

Po rozczarowującym wyniku w Meksyku, jeszcze większy nacisk kładziemy na ostatnie dwa wyścigi. Nadal mamy oko na szóste miejsce w mistrzostwach, ale teraz jest to znacznie większe wyzwanie. Jesteśmy 15 punktów od naszego celu i pokonanie tego deficytu nie będzie łatwe.

Więcej

F1 GP Meksyku 2018

Bardzo rozczarowujące popołudnie dla drużyny i zdecydowanie stracona okazja, aby zdobyć ważne punkty. Strategia, którą przygotowaliśmy wczoraj, była świetnie realizowana przez Sergio, aż do momentu, w którym uszkodzenie klocka hamulcowego zmusiło nas do wycofania samochodu na 38 okrążeniu.

Więcej

Zapowiedź Grand Prix Meksyku 2018

Z zaledwie trzema wyścigami do końca ważne jest, abyśmy zdobyli kolejne punkty, starając się zdobyć szóste miejsce w mistrzostwach. W samym środku stawki nie jest łatwo, a tempo zespołów wokół nas jest dość podobne, co oznacza, że musimy zapewnić idealny weekend, aby wyjść na swoje. W zeszłą niedzielę sprawy w Austin nie potoczyły się z różnych powodów po naszej myśli, ale myślę, że możemy być lepsi w Meksyku.

Więcej

Przed Grand Prix USA 2018

Grand Prix Stanów Zjednoczonych to największa atrakcja roku. Kierowcy kochają ten tor, a Austin jest świetnym miejscem do wyścigów. To bardzo ważne, aby nasz sport miał dom w Ameryce i trzeba powiedzieć, że Austin zawsze zapewnia naprawdę dobry show. W ciągu ostatnich sześciu lat wykonali wspaniałą pracę.

Więcej

GP Japonii 2018

Po podwójnych punktach w Soczi jedziemy do Japonii, dążąc do tego samego. Spodziewamy się, że tempo samochodów z ostatnich kilku imprez przeniesie się na Suzukę i naprawdę podoba nam się wyzwanie ścigania się na tak wspaniałym torze. Po utracie punktów w Singapurze ważne było, aby mieć czysty weekend w Soczi. Jedyną frustracją było to, że staraliśmy się zmaksymalizować naszą przewagę w wyścigu, a nawet z DRS potrzebujesz dużej przewagi, aby móc wykonać ten wyprzedzający ruch. Nie mieliśmy...

Więcej

GP Rosji 2018

Oba samochody bezpiecznie zdobyły dziś punkty, ale zakończyliśmy dzień trochę sfrustrowani, że nie byliśmy w stanie wykazać prawdziwego tempa samochodu. Przegraliśmy z Leclercem na pierwszym okrążeniu i spędziliśmy resztę popołudnia próbując znaleźć sposób na wyprzedzenie Magnussena. Pomimo przewagi w tempie musieliśmy zadowolić się dziewiątym i dziesiątym miejscem.

Więcej

2018 Grand Prix Rosji

Wszyscy czuliśmy się beznadziejnie po rozczarowującym wyścigu w Singapurze, ale jednocześnie musimy uczyć się na tych wydarzeniach, przemyśleć je i stać się silniejszym. Nasi kierowcy wiedzą, że taka sytuacja nie może się powtórzyć, a my poradziliśmy sobie teraz z tą sprawą i ruszyliśmy dalej.

Więcej

2018 Grand Prix Singapuru

"Niezwykle rozczarowujący wyścig. Niedopuszczalne jest, aby członkowie drużyny uderzali się nawzajem, to nas bardzo drogo kosztowało. Nie zostawili sobie wystarczająco dużo miejsca, a kontakt postawił Estebana na ścianie. W związku z tym przywrócimy zasady ścigania się, które prowadziliśmy w ubiegłym roku po podobnych incydentach, co oznacza, że nie mogą się nawzajem ścigać ze sobą.

Więcej

Gosia Rdest podsumowanie sezonu GT4 European Series

Występem na torze Nürburgring Gosia Rdest zakończyła swój pierwszy sezon w GT4 European Series. Dla zawodniczki zespołu Phoenix Racing był to przede wszystkim czas zbierania cennych doświadczeń i oswajania się z nowym autem. – Z końcowego wyniku w klasyfikacji generalnej nie jestem do końca zadowolona, bo celowałam znacznie wyżej niż 14. miejsce. Ale w poszczególnych wyścigach pokazałam, że mam dobre tempo i jestem szybką zawodniczką – podsumowała Polka, która ma już plany na przyszły sezon.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 97 rezultatów