2018 Testy w Budapeszcie

To był udany dzień. Udało nam się uzyskać wszystkie dane aero, których potrzebowaliśmy, co będzie kluczowe dla rozwoju naszego samochodu w 2019 roku. Mieliśmy nowe przednie skrzydło w samochodzie, obok innych elementów testowych i oprzyrządowania.

Więcej

Zapowiedź Grand Prix Węgier 2018

Zawsze chcesz dobrze pojechać ostatnim wyścigu przed wakacjami, to normalne, będąc kierowcą wyścigowym, pamiętasz tylko swój ostatni wyścig i z dobrym wynikiem milej jest zaczynać przerwę.

Więcej

Nagroda dla Ravenol od Sahara Force India

Podczas Grand Prix Niemiec w Hockenheim Martin Huning, dyrektor Motorsport RAVENOL, otrzymał specjalną nagrodę. Przedstawicielowi producenta środków smarnych z Werther, został przez Otmara Szafnauera (dyrektora ds. sportu zespołu Formuły 1 Sahara Force India) wręczony certyfikat, poświadczający owocną współpracę z zespołem Formuły 1 z siedzibą w Silverstone.

Więcej

Grand Prix Niemiec 2018

Sahara Force India zdobyła w Hockenheim dziesięć punktów, Sergio Perez zajął siódme miejsce, na ósmym uplasował się Esteban Ocon.

Więcej

Gosia Rdest po raz pierwszy na legendarnym torze

Na półmetku sezonu kierowcy serii GT4 European Series zmierzą się na belgijskim torze Spa-Francorchamps. Ten malowniczy obiekt należy do najtrudniejszych na świecie. Sobotnie wyścigi (21 lipca) będą debiutem Gosi Rdest na tym torze.

Więcej

Grand Prix Niemiec 2018

„Jesteśmy bardzo zadowoleni, że oba samochody zdobyły punkty w ostatnich 2 wyścigach. Tak właśnie musimy jeździć, żeby poprawić swoje szanse walki w mistrzostwach konstruktorów. Niemcy to punkt zwrotny w połowie sezonu i wydaje się, że nabraliśmy teraz rozpędu.

Więcej

Latifi gotowy na Niemcy i Budapeszt

Nicholas Latifi wróci do kokpitu VJM11 podczas treningu otwarcia na Grand Prix Niemiec w przyszłym tygodniu. Nicholas poprowadzi samochód Estebana Ocona w piątek, 20 lipca, aby zdobyć doświadczenie w pracy z zespołem podczas Grand Prix.

Więcej

Sørensen i Kiefer oficjalnymi kierowcami Hype Energy eForce India

Sahara Force India z dumą ogłasza pierwszy w historii nabór do zespołu Hype Energy eForce India, który weźmie udział w 2018 F1 Esports Series. Młode talenty, Mads Sørensen i Marcel Kiefer, dołączą do zespołu wraz z jeszcze jednym kierowcą, który zostanie przedstawiony w nadchodzącym wydarzeniu F1 Esports Pro Draft 9 lipca, aby poprowadzić wirtualne Różowe Pantery podczas tegorocznych zawodów, które odbędą się w październiku i listopadzie.

Więcej

Grand Prix Austrii 2018

Sahara Force India zdobyła 14 punktów w niedzielnym Grand Prix Austrii, a Esteban Ocon i Sergio Perez zajęli odpowiednio miejsca szóste i siódme.

Więcej

Gosia Rdest wygrała wyścig!

Sukces Polki! Gosia Rdest zwyciężyła wyścig na torze Nürburgring. To kolejne trofeum, które Gosia przywiezie z gościnnego startu w serii GT4 Central European Cup w barwach zespołu Phoenix Racing.

Więcej

Ravenol na ProfiAuto 2018

W miniony weekend RAVENOL uczestniczył w piętnastych jubileuszowych targach ProfiAuto Show 2018 w Katowicach, które odbyły się pod hasłem „Nowa Era Motoryzacji”. Zaprezentowane zostały aktualne oferty producentów jak i trendy, które w najbliższych latach mogą zmienić oblicze rynku motoryzacyjnego.

Więcej

GP Austrii 2018

Po trudnym weekendzie we Francji mamy nadzieję, że Austria przyniesie więcej szczęścia. To nasz dwusetny wyścigowy weekend i dobrze byłoby świętować ten kamień milowy ze specjalnym wynikiem. To była długa podróż od 2008 roku i jestem bardzo dumny z osiągniętych przez nas wyników, szczególnie w 2016 i 2017 roku.

Więcej

Gosia Rdest na podium

Bardzo udany weekend zaliczyła Gosia Rdest na włoskim torze Misano. Polka zajęła 3. miejsce w klasie w wyścigu GT4 European Series.

Więcej

Rozczarowujące Grand Prix Francji dla Sahara Force India - oba bolidy zmuszone były wycofać się z wyścigu

"To naprawdę nie był nasz weekend. Wyścig Estebana był bardzo krótki i był on po prostu niewinną ofiarą błędów innych kierowców. Zderzenie z Grosjeanem na pit straight było całkowicie niepotrzebne i nieoczekiwane, i spowodowało znaczne uszkodzenie podłogi samochodu. Następnie trafienie przez Gasly’go spowodowało jeszcze więcej zniszczeń i całkowicie wyeliminowało Estebana. Sergio uciekł szczęśliwie z tych początkowych kraks i walczył o punkty, dopóki nie nastąpił gwałtowny spadek ciśnienia...

Więcej

Formuła 1 wraca do Francji

"Po 1/3 sezonu w 2018 roku obserwujemy postępy, które poczyniliśmy od czasu Melbourne. Dojeżdżamy do Q3 regularnie z obydwoma samochodami, zdobywając dobre punkty. Straciliśmy okazje i powinniśmy zdobyć o wiele więcej punktów, ale wydaje się, że nasz sezon idzie dobrze.

Więcej

V Jubileuszowy Kongres Ekspertów Samochodowych

Ravenol wziął udział w piątej już edycji Krajowego Kongresu Ekspertów Samochodowych, który odbył się 2 czerwca 2018 roku na Uniwersytecie Technologiczno - Humanistycznym w Radomiu. Udział w Kongresie jest wyróżnieniem dla producentów i dystrybutorów, których produkty i usługi spotkały się z uznaniem zespołu ekspertów branżowych, w związku z czym jesteśmy niezmiernie usatysfakcjonowani możliwością uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Więcej

Sahara Force India wywozi z Grand Prix Kanady dwa punkty

Esteban Ocon, który zajął 9 miejsce, po wyścigu powiedział: „„Dobrze, że zdobyłem kolejne punkty, ale mieliśmy dziś potencjał, by zdobyć ich więcej. Miałem fantastyczne pierwsze okrążenie i wyprzedziłem Hulkenberga, co było moim celem i dobrze trzymałem się na siódmym miejscu.

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 66 rezultatów