Oleje silnikowe - samochody osobowe Jest 76 produktów.

Podkategorie

 • Oleje silnikowe CleanSynto®

  Oleje silnikowe wyprodukowane w technologii CleanSynto® zapewniającej zoptymalizowane smarowanie i ochronę wszystkich części silnika, spełniają, a w wielu przypadkach przekraczają, współczesne normy i wymagania stawiane olejom silnikowym.

 • Oleje silnikowe High Mileage
  Oleje silnikowe z grupy High Mileage zalecane są dla samochodów z dużym przebiegiem - 100 tys. km lub większym. Nadają się do stosowania w silnikach zarówno benzynowych jak i Diesla, z lub bez turbodoładowania oraz z wtryskiem bezpośrednim.
 • Oleje silnikowe mineralne

  Klasyczne jedno- i wielosezonowe mineralne oleje silnikowe do stosowania w silnikach benzynowych i Diesla samochodów osobowych, ciężarowych i wielu innych maszyn.

 • Oleje silnikowe rajdowe i wyścigowe

  Oleje silnikowe, przekładniowe oraz specjalne płyny hamulcowe przeznaczone dla sportów motorowych. Wysoka jakość produktów Ravenol Racing potwierdzana jest co roku homologacją FIA-CIK przyznawaną naszym olejom.

 • Oleje silnikowe Oldtimer

  Linia Ravenol Oldtimer dla samochodów zabytkowych składa się z grup Classic 1 - olejów jednosezonowych i Classic 2 - olejów wielosezonowych. Produkty z nowej serii Ravenol Oldtimer charakteryzują się znakomitymi formulacjami. Wydłużają one życie silnika w starszych pojazdach chroniąc je przed formowaniem złogów szlamu, korozją i zużyciem eksploatacyjnym. Minimalizując tarcie redukują także zużycie paliwa.

 • Oleje silnikowe - gaz
  Oleje dla silników napędzanych gazem naturalnym. Doskonale chronią przed ewentualnym nadmiarem siarki zawartym w paliwie, bardzo dobrze znoszą silne procesy utleniania zachodzące w silniku napędzanym gazem.
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 76 rezultatów
Pokazuje 1 - 30 z 76 rezultatów